Par mani

Sveicināti manā radošajā darbnīcā „Pērļu stils”. Mani sauc Ligita Liberte Jegorova. Esmu brīvmāksliniece no Latvijas.
Mana iedvesma nāk no visām faktūrām, krāsām un matērijām … organiskām, rūpnieciskām, modernām un senām …, bet galvenokārt no bezgalīgajām iespējām radīt ar mazām stikla pērlītēm.
Tas, kas sākās kā nesteidzīga laika pavadīšana, tagad ir kļuvis par manu pamatnodarbi. Es turpinu pastāvīgi apgūt jaunas izšūšanas tehnikas. Pēdējo divu gadu laikā mācos Lunevillas izšuvumus un dizainu pie augstas klases meistares Irena Gasha . Manus darbus var apskatīt https://www.instagram.com/ligitaliberte/, https://www.facebook.com/ligita.jegorova

Pašlaik  pasniedzu pērļošanas  kursus “Olaines Pieaugušo izglītības centrā”. Piecus gadus pēc kārtas organizēju pilsētas mēroga izstādes rokdarbniecēm pērļotājām. Ar savām rotām atbalstu  labdarības pasākumus Olaines pilsētā.
Piedalos starptautiskos konkursos:
2019. gads Fināliste.  GREENBIRD 2019 ar Swarovski atbalstu  Lielā konkurss, kategorijā kakla rotas  (Krievijas Federācija, Maskava).
2017. gads Uzvarētāja. PurpleFox  konkurss “Noslēpumainainā  svešiniece” ar šibori lentēm , kategorijā  somas (Ukraina, Kijeva).
2012. gads Diploms. Starptautiskā izstādē “Art Teddy Planet” (Igaunija, Tallina).
Publikācijas:
2018g, publikācija grāmatā «Olainei 50»

2017. gads Nr.6 Publikācija uz žurnāla Fashion Handicraft vāka

Pateicības raksts:
2018. gads no Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas par ieguldījumu pieaugušo neformālās izglītības procesa veicināšanā un kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanā.

Mans hobijs ir gleznošana. Pārējā laikā es radu rotaslietas saviem klientiem. Katra manis radīta rota ir piepildīta ar manām sajūtām, izpratni par krāsām, formām, ilūzijām un sapņiem – manas rotas ir mans skats uz dzīvi ar piepildījumu.

Ligita Liberte Jegorova

 

Save

Save