Par mani

Sveicināti manā radošajā darbnīcā „Pērļu stils”. Mani sauc Ligita. Vairāk kā desmit gadus mana dzīve bija saistīta ar menedžmentu un mārketingu. Esmu beigusi Biznesa Augstskolu Turība, mārketinga specialitātē. Visu šo laiku es meklēju atbildi uz jautājumu „Kā padarīt savu dzīvi laimīgu?”. Patiesībā laimīgs tu jūties tikai tad, kad dari to, kas tev sagādā prieku. Pat vispārdrošākajos sapņos es nevarēju iedomāties, ka sākšu radīt rotas.

Tik tiešām – kad skolnieks ir gatavs, uzrodas arī skolotājs. Par savu pirmo skolotāju varu saukt rotu mākslinieci Guntu Vilku, viņa mani iedvesmoja ar savu smalkumu, labu krāsu izjūtu un radošām idejām. Mana otrā skolotāja ir Pērļotāju biedrības prezidente Jeļena Onufrijeva, viņa man iemācīja visas pērļu pīšanas tehnikas. Viņas pavadībā esmu beigusi Rokdarbu skolu “Deko ideja” un esmu saņēmusi apliecību pērļošanā.

Papildus esmu apguvusi fotografēšanas pamatus – sertifikāts, mācījusies pie rotu dizaineres Ingas Maritas – sertifikāts, esmu mācījusies lielrotu dizainu pie dizaineres Gintas Zaumanes, esmu mācījusies izšūšanu pie profesionālas roku izšuvējas Tatjanas Kolosovas, šobrīd apgūstu gleznošanu pie ķeramiķes – gleznotājas Kristīnes Boļšedvorovas. Papildus apgūstu zetšuvumus un ņemu meistarklases pie dizaineres Irēnas Gašas.

Katra manis radīta rota ir piepildīta ar manām sajūtām, izpratni par krāsām, formām, ilūzijām un sapņiem – manas rotas ir mans skats uz dzīvi ar piepildījumu.

Ligita Liberte Jegorova

Save

Save